ardit gjebrea mp3 video

 • Ardit Gjebrea - I Thuaj Jo
  Thuaj Ardit Jo Gjebrea
  size: 8.51 MB - duration: 04:39
download
watch
embed
 • Ardit Gjebrea - Makina e Memories + lyrics / tekst - Official Full HD
  original summer Albania ver song Official dashuri pop lyrics Full tekst Albanian beach kantautor plazh HD shqip music Makina e Memories Ardit Gjebrea love
  size: 7.78 MB - duration: 04:15
download
watch
embed
 • Ardit Gjebrea - Jon
  deti Jon radio televizioni shqiptar Ardit Gjebrea (Person) Jon 1991 rtsh muzike festivali i kenges ne rtsh
  size: 7.72 MB - duration: 04:13
download
watch
embed
 • Ardit Gjebrea - Makina e memories (Karaoke Shqip)
  ardit-gjebrea---makina-e-memories-(karaoke-shqip)/a57607df19dba70ac1788af4fdf50e11.mp3
  size: 7.93 MB - duration: 04:20
download
watch
embed
 • ARDIT GJEBREA-XHINXHILE
  gjebrea Shqiperia Music Xhinxhile Ardit Albania
  size: 6.56 MB - duration: 03:35
download
watch
embed
 • Ardit Gjebrea & Liljana Kondakci - Falem
  Falem Gjebrea Ardit & Kondakci Liljana
  size: 7.54 MB - duration: 04:07
download
watch
embed
 • Ardit Gjebrea Bota ime
  ardit-gjebrea-bota-ime/448bec68509cd46ab7d0f76b877e6ff7.mp3
  size: 7.57 MB - duration: 04:08
download
watch
embed
 • Ardit Gjebrea & Saimir Pirgu - Zoti im
  Krishtlindja
  size: 6.93 MB - duration: 03:47
download
watch
embed
 • Ardit Gjebrea ..jeto edhe jeten time....mpg
  Ardit jeten edhe jeto Gjebrea time
  size: 7.75 MB - duration: 04:14
download
watch
embed
 • Ardit Gjebrea; Inva Mula - T Dua
  Jam Ku Inva Mulla Gjebrea Opera Ja Tchako Fifth Diva Element Dua Dance Elemento Ardit Mula Te Quinto
  size: 7.87 MB - duration: 04:18
download
watch
embed
 • Ardit Gjebrea -- Vargje per veten
  ardit-gjebrea----vargje-per-veten/8c78528ae7dc85e94c510d7e97d004e3.mp3
  size: 6.77 MB - duration: 03:42
download
watch
embed
 • Ardit Gjebrea e Irma Libohova - Treni i jetes lyrics
  BINARTE FILMI keng filmash shqiptare JETES kenge te lehta shqiptare IRMA irma libohova kenge GJEBREA LIBOHOVA ardit gjebrea kenge ARDIT TEKSTI LYRICS TRENI SHQIPTAR
  size: 6.38 MB - duration: 03:29
download
watch
embed
 • Shqip (Albanian) - Ardit Gjebrea - Ja ku jam
  Music ku Albanian Shqip jam Ardit Gjebrea Ja
  size: 8.51 MB - duration: 04:39
download
watch
embed
 • Yllka Kuqi & Ardit Gjebrea - Dhe te dua ty....
  Ardit Gjebrea Dhe te dua ty Yllka Kuqi
  size: 8.12 MB - duration: 04:26
download
watch
embed
 • Kur t jesh mrzitur shum (Versioni origjinal) - Ardit Gjebrea
  te agolli merzitur dritero ardit kur shume jesh gjebrea
  size: 5.13 MB - duration: 02:48
download
watch
embed
 • Projekt Jon (Ardit Gjebrea) - Eja (Knga fituese n Fest 95 - Festivali i 34-t i Kngs n RTSH)
  projekt-jon-(ardit-gjebrea)---eja-(knga-fituese-n-fest-95---festivali-i-34-t-i-kngs-n-rtsh)/a3b730f73ffc630b696099b2ce0f1480.mp3
  size: 8.82 MB - duration: 04:49
download
watch
embed
 • Aleksander Gjoka Ardit Gjebrea MOS U AFRO
  aleksander-gjoka-ardit-gjebrea-mos-u-afro/216a098890cfc9b4f295dae225cae841.mp3
  size: 8.36 MB - duration: 04:34
download
watch
embed
 • Nertila Koka & David Tukii &Genc Tukii & Sonila Meo & Ardit Gjebrea Sagapo Te Dua ( 2010 )
  sonila dimanche nertila sunday albania dua le shqiptare ardit gjebrea genc koka david albanais tirana albanian sagapo te tv klan meo chanson diela 2009 tukii sing
  size: 12.51 MB - duration: 06:50
download
watch
embed
 • Yllka Kuqi & Ardit Gjebrea - Dhe te dua ty
  dua Kuqi Gjebrea DuaYllka Dhe te Ardit Vera ty
  size: 8.09 MB - duration: 04:25
download
watch
embed